close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Narzędzia WERA. Opinie użytkowników i informacje o firmie.

WERA, czy warto kupić? Narzędzia WERA czy warto kupić narzędzia tego producenta? Opinie użytkowników.

       Codzienny użytkownik narzędzi ręcznych, elektronarzędzi czy maszyn budowlanych chce pracować swoimi narzędziami w wygodny sposób, taki który ułatwi i przyspieszy wykonanie określonej czynności. Taka dewiza z pewnością przyświeca niemieckiej firmie WERA, produkującej wysokiej klasy narzędzia ręczne. Jest to producent specjalizujący się w projektowaniu i produkcji  profesjonalnych narzędzi wkrętakowych.

Narzędzia ręczne WERA znane są na całym świecie, pod symbolem innowacyjności jak i niezawodności oraz precyzji. W ich ofercie znajdziemy ponad 3000 produktów między innymi: wkrętaki, narzędzia dynamometryczne, klucze płasko-oczkowe, grzechotki, mnóstwo końcówek wkrętakowych, a także narzędzia ze stali nierdzewnej!

Producent, posiada własny zespół inżynierów, którzy projektując narzędzia kierują się przede wszystkim ergonomią narzędzia, jakością materiałów z jakich są zrobione oraz zastosowywaniem nowych rozwiązań. Warto wspomnieć, że firma posiada własne patenty na niektóre rozwiązania techniczne zastosowane w swoich narzędziach.

Wera narzędzia ręczne, opinie użytkowników.

Na początku trzeba zaznaczyć, że producent dba nie tylko o jakość swoich narzędzi, ich ergonomię i innowacyjność, ale także powołuje zespół czuwający nad podróbkami pojawiającymi się na  rynku, celem nie zszargania sobie opinii klientów. To świadczy o tym, że firma dba nie tylko o swoją markę i renomę, ale także o swojego klienta, starając się nie dopuścić do tego aby kupił „bubla”. Warto zwrócić uwagę jeszcze na to, że producent stawia również na wygląd narzędzia, świadczy o tym wyróżnienie  w „iF product design award” za narzędzia Wera Zyklop.

Narzędzia firmy WERA przeznaczone są dla profesjonalistów i użytkowników domowych. Zastosowanie narzędzi tego producenta pozwoli nam wykonać daną czynność szybciej oraz wygodniej. Dla przykładu polecam zapoznać się z poniższym wideo, dotyczącym klucza płasko-oczkowego z grzechotką – JOKER.

Opinie użytkowników pojawiające się na temat narzędzi WERA to same pozytywne opinie, szczególnie za granicą, gdyż w Polsce jest mniej popularna marka narzędzi. Oto jedna z najbardziej wartościowych opinii użytkownika zza oceanu (tłumaczenie opinii na samym dole):

-1-

“I ordered the Stanley 62-509 8-3/4-Inch Multi-Bit Ratcheting Screwdriver with 6 Assorted Bits for $11 and I ordered this Wera for $32. That’s a lot for a screwdriver but I have to say it is worth every penny. It is incredibly well made. It is not ratcheting like the Stanley but it is still miles ahead in quality and construction. The Stanley stores its bits in the butt of the handle which you have to unscrew. By doing this you can loose the end cap of the Stanley which would mean that you could no longer store the bits. The Wera stores the bits inside the handle as well but there is nothing to loose. You push the butt of the screwdriver and a secret compartment pops open full of bits. You don’t have to dump out all the bits to find the one you want like you do on the stanley – they are all snapped in their individual compartments so there is no danger of loosing them. The bits of the Wera also have their sizes printed on the sides. The main shaft of the Wera can be extended so the screw driver is normal length when extended and more compact when retracted. It can also be taken out completely and used in a drill or driver.

Overall, excellent design and construction quality. Feels great in the hand.”

>>Tu opinia wideo<<

tłumaczenie:

„ Zamówiłem wkrętak STANLEY 62-509 8-3/4-Inch Multi-Bit Ratcheting Screwdriver with 6 Assorted Bits za 11 dolarów oraz zamówiłem na ten wkrętak WERA za 32 dolary. To sporo jak na wkrętak, ale chciałem powiedzieć że jest wart każdego grosza. WERA jest niesamowicie dobrze wykonany. Nie jest  grzechotkowy tak jak Stanley, ale jest o mile (o lata) przed nim pod względem jakości i konstrukcji. Wkrętak STANLEY nie oferuje dobrego miejsca na przechowanie bitów, które są ci potrzebne do odkręcania. Podczas odkręcania możesz zgubić zatyczkę, która ma zapobiegać wypadnięciu zestawu bitów. Skutkuje to tym, że miejsce do przechowywania bitów staje się niewykorzystane. Wkrętak WERA, także oferuje miejsce na przechowanie bitów w rękojeści, ale tutaj nie ma niczego do zgubienia. Wystarczy ze naciśniesz przyciski na końcu rękojeści, a sekretna przegródka pełna bitów wyskakuje. Nie musisz wyjmować wszystkich bitów, żby znaleźć jeden, którego potrzebujesz, tak jak w przypadku STANLEY– wszystkie bity są ułożone w osobnych przegrodach, więc nie ma ryzyka zgubienia ich. Bity WERA mają nadruki z wymiarami na bocznej stronie. Główny trzon może być przedłużony, dzięki temu wkrętak ma normalną długość i mniejszą kiedy trzon jest schowany. Trzon może być używany z wiertarką lub wkrętarką.”

 Zobacz podobne wpisy:

Opinie i informacje na temat narzędzi Knipex

 

Źródła: 1

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter

Skomentuj