close

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Porównanie Myjek Wideo. Stihl RE 160 vs Bosch Aquatak 115 Plus.

 Podsumowanie Porównania Wideo Myjek BOSCH i STIHL.

W prezentowanym filmie zostało przedstawione porównanie dwóch myjek wysokociśnieniowych. Miało to na celu znalezienie najważniejszych różnic pomiędzy urządzeniami czyszczącymi z różnych klas.

              Myjka STIHL RE 162 posiada dłuższą lancę niż prezentowana myjka BOSCH, co daje nam większy komfort pracy. Główna zaleta dłuższej lancy to wygodna, wyprostowana pozycja podczas czyszczenia kostki brukowej. W przypadku wyższych osób ma to duże znaczenie, gdyż ciągła praca w pozycji pochylonej jest niekomfortowa, może powodować ból pleców, przez co praca staje się mniej przyjemna. Dodatkowo większe ciśnienie usprawnia i przyspiesza wykonywaną czynność. Warto wspomnieć o ceramicznych tłokach i mosiężnej pompie, które są najtrwalszą konstrukcją, jeśli chodzi o serce myjki. Obudowa myjki, koła i lanca wykonane są z grubszego tworzywa sztucznego, niż w przypadku myjki BOSCH Aquatack 115 PLUS. Załadunek myjki na samochód może sprawić problem osobom starszym i kobietom, gdyż myjka wysokociśnieniowa waży 24 kg. Cena wynosi ok. 2000 zł, warto? Jeśli mamy duży dom z ogrodem, to jak najbardziej warto. Zastosowanie myjki STIHL pozwoli nam  zaoszczędzić czas przy porządkach oraz włożyć mniej wysiłku – nasza praca będzie efektywna. Jak można zaobserwować na wideo mniejsza myjka wysokociśnieniowa również sprostała zadaniu wyczyszczenia kostki brukowej. BOSCH Aquatack 115 PLUS można zdecydowanie polecić osobom, które są właścicielami mniejszych posesji. Umycie samochodu czy wyczyszczenie tarasu przed domem to główne zadania tej myjki.

 

Zobacz podobne wpisy:

Jaką myjkę kupić?

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter

Skomentuj